11
Foder & Spannmåls medlemmar finns från Vellinge i söder till Umeå i norr. Nedan finner Du en lista i bokstavsordning med länk till hemsida alternativt uppgift om telefonnummer.
Medlemsföretag
OrtHemsida, alt telefonnummer
Brotorps Kvarn HBTråvad0512-204 88
Buttle Foder & Spannmål AB Romaklosterwww.buttlekvarn.se
Dalviks Kvarn ABDalvikwww.dalvikskvarn.se
Derome Kvarn ABVeddige
0340-31437
Edsbro KvarnEdsbro0175-911 09
Fole Kvarn ABVisbywww.folekvarn.se
Forsbecks ABSkänningewww.forsbecks.se
AB Johan HanssonUppsala

www.johanhansson.se

Hälla Kvarn ABVästeråswww.hallakvarn.se
Hävla KvarnRejmyre0151-211 21
Hönryds Kvarn ABMorupwww.honrydskvarn.se
Karlsson Foder ABForserum0380-202 66
Knislingeortens Lagerhusför.Knislingewww.knislingelagerhus.se
KLFKristianstadwww.klf.nu
Kvarntorps Kvarn ABVäderstad0142-710 14
Landtmannaaffären ABRonneby0457-100 81
Lantmännen ek för Div LantbrukMalmöwww.lantmannen.se
Levene KvarnSt Levene0512-605 23
LT LantmänLjungbyhed

www.ltlantman.se

AB Hjalmar MöllerVellingewww.hjalmarmoller.se
Orsa Kvarn ABOrsawww.orsakvarn.se
Pro-con ABSäfflewww.varmlant.se
Skene Valskvarn ABSkene0320 400 21
Scandinavian Seed ABLidköpingwww.scandinavianseed.se
Skottlanda Kvarn HBKristinehamn0551-600 87
Skånefrö ABTommarpwww.skanefro.se
Slutarps KvarnSlutarp0515-331 03
Spannex ABVänersborgwww.spannex.se
Spannfod ABStenhamrawww.spannfod.se
Stigtomta KvarnStigtomtawww.stigtomtakvarn.se
Vilomix ABStaffanstorpwww.vilomix.se
Stocksbro Kvarn AB Stora Skedviwww.stocksbrokvarn.se
Svenska Foder ABLidköpingwww.svenskafoder.se
Swedish Agro ABKalmarwww.swedishagro.se
Södra Åby LokalföreningSödra Åbywww.sodraaby.com
Teknosan ABVänersborgwww.teknosan.se
Teve Kvarn ABJärvsöwww.tevekvarn.se
Trefors KvarnföreningKristinehamn0551-311 29
Vallberga LantmänVallbergawww.vallbergalantman.se
Vallåkra Lantmannaaffär ABVallåkrawww.vallakralantmannaaffar.se
Varaslättens LagerhusVarawww.vara-lagerhus.se
Wollerts Spannmål ABTierpwww.wollert.se
Via Kvarn ABFjugesta0585-261 77
Värmlant ABSäfflewww.varmlant.se
AB Västerbottens FCUmeåwww.fodercentralen.se

Medlemsföretag